Dobrovolníci pomáhají Zemi Keltů

Dobrovolnická brigáda na našem skanzenu!

Přijeďte pomoct budovat Zemi Keltů a zažijte víkend na skanzenu tak, jak ho neznáte.
(Akce nijak neomezí běžný provoz skanzenu, otvírací doba ani služby poskytované návštěvníkům se během víkendu nemění)

Místo: Země Keltů – Keltský skanzen

Pro koho brigáda je? Pro každého, kdo se nebojí práce, chce se něco dozvědět, touží si užít skvělý víkend s partou podobně naladěných lidí a přitom neváhá pomoci rozvoji Země Keltů.

Datum:  28.6. – 30.6. 2019

Příjezd a odjezd: V pátek je možné přijíždět od 17:00 a v neděli se počítá s odjezdem v cca 13:00.

Přihlášení: Do 27. 6. 2019 na mailu blanka.zelena@zemekeltu.cz (do předmětu uvést: Dobrovolnická brigáda Země Keltů), nebo skrze zprávu na FB.

Spaní: Spát se bude venku ve vlastních stanech nebo pod širým nebem. Za odměnu bude také možné přespat v některé z našich keltských staveb. V případě opravdu špatného počasí je možné spát i ve správní budově.

Stravování: Zajistíme jídlo na celou sobotu (snídani, oběd, večeři i nějakou svačinu) a nedělní snídani. Čaje a kávy bude taky dost, stejně jako vody. Zbytek je na každém. V Nasavrkách je také několik restaurací a obchodů.

Co budeme dělat: Naše pracovní náplň bude hodně záležet na počasí a na tom, co bude aktuálně potřeba, ale určitě nás čeká manuální práce venku, takže pracovní věci s sebou. Přesnou náplň práce zveřejníme tak týden dopředu. Ale určitě se není čeho bát, pracovní tempo přizpůsobíme jedinci každého věku i fyzické zdatnosti.

Co si vzít s sebou: Z toho nejdůležitějšího hlavně stan, spacák nebo deku, karimatku, nádobu na pití, ešus, pracovní oblečení a kdo má, tak i pracovní rukavice. V případě, že stan nemáte a není se s kým domluvit, napište, nějak to vymyslíme.

Další program: Pro zájemce připravíme komentovanou prohlídku skanzenu a večery si můžeme zpestřit promítáním filmů v našem promítacím sálu, hraním deskovek nebo posezením u táboráku (třeba i s hudbou, takže hudební nástroje s sebou 😉 ).

 


Zemi Keltů podporuje

obr1 obr1 obr1 obr1 obr1 obr1 obr1