Dobrovolníci pomáhají Zemi Keltů III

9. 10. v 17:00 až 11. 1O. v 14:00

Dobrovolnická brigáda na našem skanzenu! Přijeďte pomoct budovat Zemi Keltů a zažijte víkend na skanzenu tak, jak ho neznáte.
(Akce nijak neomezí běžný provoz skanzenu, otvírací doba ani služby poskytované návštěvníkům se během víkendu nemění)

Pro koho brigáda je? Pro každého, kdo se nebojí práce, chce se něco dozvědět, touží si užít skvělý víkend s partou podobně naladěných lidí a přitom neváhá pomoci rozvoji Země Keltů.

Příjezd a odjezd: V pátek je možné přijíždět od 17:00 a v neděli se počítá s odjezdem v cca po 14:00.

Přihlášení: Do 8. 10. 2020 na mailu karolinahanzlova@email.cz (do předmětu uvést: Dobrovolnická brigáda Země Keltů), přihlašujte se prosím přes email výše nikoliv přes FB zprávu.

Spaní: Spát se bude venku ve vlastních stanech nebo pod širým nebem. Za odměnu bude také možné přespat v některé z našich keltských staveb. V případě opravdu špatného počasí je možné spát i ve správní budově.

Stravování: Zajistíme jídlo na sobotu ( oběd, večeři i nějakou svačinu) a nedělní snídani. Čaje a kávy bude taky dost, stejně jako vody. Zbytek je na každém. V Nasavrkách je také několik restaurací a obchodů.

Co budeme dělat? Naše pracovní náplň bude hodně záležet na počasí a na tom, co bude aktuálně potřeba, ale určitě nás čeká manuální práce venku, takže pracovní věci s sebou. Přesnou náplň práce zveřejníme tak týden dopředu. Ale určitě se není čeho bát, pracovní tempo přizpůsobíme jedinci každého věku i fyzické zdatnosti.

Co si vzít s sebou:
Z toho nejdůležitějšího hlavně stan, spacák nebo deku, karimatku, nádobu na pití, ešus, pracovní oblečení a kdo má, tak i pracovní rukavice. V případě, že stan nemáte a není se s kým domluvit, napište, nějak to vymyslíme.

Další program: Pro zájemce připravíme komentovanou prohlídku skanzenu a večery si můžeme zpestřit promítáním filmů v našem promítacím sálu, hraním deskovek nebo posezením u táboráku (třeba i s hudbou, takže hudební nástroje s sebou)


Zemi Keltů podporuje

obr1 obr1 obr1 obr1 obr1 obr1 obr1